3382
3427
4010
orez-2200
orez-3134

Vyberte si dřevěnou lištu podle svého vkusu

Zvolit profil

«

Profily s koncovkou

Velmi stylová a elegantní lišta s jemnými frézovanými vlnkami. Zvolit si můžete koncovky s kruhovým frézovaným dezénem nebo s něžnou kovovou kytkou.

Velmi elegantní lišta s jemně frézovanými žlábky. Zvolit si můžete koncovky s kruhovým frézovaným dezénem nebo s něžnou kovovou kytkou.

Zdobná variabilní lišta s různými druhy dekorací. Vnitřní část lišty můžete vyzdobit kovovými lístky nebo imitací cihlového dezénu.

«

Profily bez koncovky

Elegantní frézována lišta, vhodná k umístění kolem dveří i oken, krásná jako decentní dekorace pod parapety i jako stylová zábrana na truhlíky.

Klasická lišta s jemným frézovaným profilem, v interiérech bude působit jako vkusný designový prvek, fasády oživí jednoduchou elegancí.

Jednoduchá frézovaná lišta v moderním stylu, interiérům dodá pocit útulnosti, oživí exteriéry. Dveřní i okenní, vynikne nad i pod venkovními parapety.

Velmi decentní frézovaná lišta dveřní i okenní, vhodná do interiéru i exteriéru, bude se vyjímat jak pod parapetem, tak i nad ním, sloužit jako zábrana truhlíků

«

Laťkové profily

Jednoduchá čtyř-laťková dekorace. Vhodná k oživení fasád starších domů i moderních novostaveb. Pouze okenní, pod parapety, exteriérové. Zakázková výroba na míru

Jednoduchá čtyř-laťková dekorace, s pyramidovitě odstupňovanými okraji. Vhodná k oživení fasád starších domů i moderních novostaveb.

Jednoduchá tří-laťková dekorace. Vhodná k oživení fasád starších domů i moderních novostaveb. Pouze okenní, pod parapety, exteriérové. Zakázková výroba na míru.

Vkusná dekorace se svislými laťkami. Slušet bude novostavbám i starším fasádám. Okenní, pod parapet, exteriérové. Plní pouze estetickou funkci.

Seninka

Velmi decentní frézovaná lišta dveřní i okenní, vhodná do interiéru i exteriéru, bude se vyjímat jak pod parapetem, tak i nad ním, sloužit jako zábrana truhlíků Celý popis

Zvolit barvu

Jarní sleva 33% 569 Kč/bm 998 Kč

Přednosti Ventanita

Sjednotí a dokreslí vzhled vašeho domu, dají mu jasné kontury a tvář

Jsou nejen krásné, ale i funkční - vytváří bezpečný prostor pro vaši okenní zahrádku

Dekorativní lišty lze umístit nad parapet i pod něj

Příběh našeho dřeva začíná v beskydských lesích

Pečlivě vybrané kusy dřeva, ze kterého tvoříme dřevěné lišty, obklady a obložky, pochází ze samého srdce Beskyd. V místech, která patří k našim nejoblíbenějším, roste a zraje v ideálních podmínkách to nejkvalitnější dřevo, které si pro svůj dům můžete přát.

Pečlivost a kvalita na prvním místě

Pečlivost a kvalita na prvním místě

Dekorace a ochrana zároveň

Dekorace a ochrana zároveň

Výroba
na míru

Výroba<br>na míru
Celý příběh